Állásajánlatok

  • Pályázatelőkészítő, műszaki előkészítő (építőipar)

    Cégünk új munkatársat keres pályázatelőkészítő, műszaki előkészítő munkakörbe.

    A munkakör neve: Pályázatelőkészítő, műszaki előkészítő (építőipar)

    Feladat:

    • Árajánlatok készítése
    • Közbeszerzési eljárásokban ajánlatok összeállítása
    • Tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségek ellenőrzés
    • Projekt fedezeti tervének elkészítése és aktualizálása
    • Alvállalkozók és beszállítók versenyeztetése, szerződések előkészítése
    • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok beszerzése, felülvizsgálata
    • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozói körrel
    • Projektek ütemtervének készítése

    Elvárások:

    • Minimum 3-5 év generálkivitelezői oldalon pályázat / ajánlatkészítői tapasztalat
    • Közbeszerzési eljárásokban ajánlattevői oldalon szerzett szakmai tapasztalat
    • Legalább középfokú építőipari végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Pontosság, precizitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség, felelősségvállalás
    • Előny: felsőfokú szakirányú végzettség
    • Előny: német nyelvtudás

    Miért jó nálunk dolgozni:

    • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
    • Versenyképes fizetés
    • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
    • Családias hangulatú, lendületes, rugalmas csapat

    Fényképes pályázatát az alábbi e-mail címre megküldeni szíveskedjen
    jozsef.boller@tresznerkft.hu

  • Villanyszerelő németországi munkavégzéssel

    Pécsi telephelyû, stabilan mûködõ Kft. munkatársat keres.

    A munkakör neve: Villanyszerelő németországi munkavégzéssel

    Feladat: Épületek (csarnokok és irodaépületek) villanyszerelése 5 - 10 fõs csapatban. Utazást és szállást biztosítjuk. 4 hét németországi munkavégzést követõen 1 hét pihenõidõ jár. Kiemelkedõ fizetési lehetõséget és stabil munkahelyet tudunk biztosítani.

    Elvárásaink:

    • Villanyszerelõ végzettség

    További elõnyök:

    • Német nyelvtudás

  • Villamos hálózatszerelő

    Cégünk új munkatársat keres villamos hálózatszerelõ munkakörbe.

    A munkakör neve: Villamos hálózatszerelő

    • Villamos hálózatszerelõi végzettség
    • 2 év tapasztalat

    • Villamos mûkezelõ I-II. képesítés
    • KIF/KÖF kábelszerelõ képesítés
    • Áramszolgáltatói mérõhely kialakításban tapasztalat
    • FAM szerelõi jogosultság